9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Продаж бізнес нерухомості від юридичних та фізичних осіб

By admin

12

Купити комерційне приміщення можливо як у фізичної, так і юридичної особи. Якщо власник компанія чи органзація, то продаж приміщень може відбуватися не за оціночною, а за балансовою вартістю. Для покупця такий процес обійдеться дешевше, продавець ж має більше території для маневрів в плані податкової оптимізації. Звіт про оцінку обов’язковий, якщо приміщення продає фізична особа. Комерційна нерухомість від забудовника або звичайного жителя має безліч нюансів.

Деякі комерційні будівлі обтяжують або обмежують в правах. Цілком реально, що треті особи можуть перешкодити покупці, або подальшому функціонуванню підприємства. Недостатнє вивчення документації з питань земельної ділянки в майбутньому можуть стати причиною виникнення проблем. Особливу увагу звертайте, чи стоїть клаптик землі на кадастровому обліку, в чиїй власності знаходиться земля і так далі.

Перед початком підписання договору, не забудьте звірити фізичні характеристики приміщення з технічною документацією. Нерідко трапляється, що після чергової перевірки, інспекція виявила, що квадратура приміщення значно більша, ніж зазначено в документації. З одно боку, покупець не несе ніякої відповідальності за неправильно зазначені дані під час створення проекту будівництві. Однак, для державних органів це не має ніякого значення, все одно доведеться відповідати.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]