9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Продаж комерційних приміщень

By admin

9

Продаж приміщень Київ є одним з найбільш привабливих і прибуткових видів  бізнесу в столиці та й загалом Україні. Інвестування в нерухомість є більшою мірою  доступним для людей фінансово необмежених, які мають можливість придбати кілька  об’єктів. 

Продаж комерційної нерухомості дозволяє власнику оперативно та вигідно перепродавати квадратні метри чи здавати в оренду. Найбільш перспективний напрямок  на сьогодні – продаж житлових приміщень у новобудовах. Багато хто йде на ризики і  вкладає гроші в фундамент, тобто в недобудовані будинки і вже після введення його в  експлуатацію перепродати дорожче. В даному випадку важливо знайти надійного та  довіреного забудовника або генерального підрядника.

Усі, хто планує придбати нерухомість під інвестиції, мають зважити всі “за” та “проти”.  Об’єктивно оцінити об’єкт за допомогою спеціаліста, проаналізувати якість  інфраструктури, благоустрою території. Особливо важливо опрацювати всі юридичні  питання, перевірити правильність складання документації, вибрати надійний банк, якщо  йтиметься про іпотеку і таке інше.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]