9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Продаж комерційних приміщень

By admin

12

Продаж нежитлових приміщень Київ типу офісу, бізнес-центру, магазину, складу проходить в певній послідовності: підготовка до продажу, пошук покупців, збір документів, підписання договору купівлі / продажу. На кожному етапі важливо дотримуватися кількох правил.

  1.  Необхідно прибрати всі сліди попередніх власників або орендодавців: вивезти меблі, скористатися послугами клінінгової компаній тощо.
  2.  Пошук покупця одна з головних і важливих завдань, самостійно її вирішити не просто. Переговори, зустрічі, розміщення оголошень займають багато часу і сил. Простіше і ефективніше скористатися послугами агентств нерухомості. Продаж приміщень Київ за допомогою ріелторської компанії – це можливість отримати професійну оцінку об’єкта, озвучити реальну вартість.
  3. Всі умови співпраці, включаючи способи оплати, передачі права власності повинні бути детально розписані в договорі купівлі / продажу. Там же в договорі слід вказувати, і яка зі сторін бере на себе витрати за послуги нотаріуса, комісії переказу грошей тощо.  

Насправді, якщо скласти план і чітко його дотримуватися, то проблем з продажем виникнути не повинно.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]