9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Реконструкція чи знос?

By admin

2

Навіщо потрібна реконструкція вдома? По-перше, щоб оновити приміщення, зробити  його привабливішим. По-друге, підвищити рівень будівлі, щоб той відповідав усім нормам  та стандартам. 

Реставрація старих будівель або реконструкція передбачає заміну старих систем  комунікації, включаючи опалення, водопостачання, електрику тощо. Часто  відновлювальні роботи проводять нові власники вторинної нерухомості, яким не  підходить планування, фасаду приміщень. Тоді у будівельної компанії можна замовити  реконструкцію під ключ та переробити абсолютно все. 

Для реконструкції, як і для знесення будинку, необхідний спеціальний дозвіл. Спочатку  оцінюють фундамент, можливо його потрібно буде замінити або додатково зміцнити.  Перевірити важливо і покрівлю, що несуть стіни. Далі складають план реконструкції,  кошторис та збирають усі необхідні дозволи. Краще не розраховувати на власні сили та  допомогу друзів, а одразу заганятися пошуками будівельної компанії, яка займеться  відновлювальними роботами та виконає всі завдання професійно.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]