9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Реновація це …

By admin

29

Реновація – термін далеко не новий в промисловій і будівельній діяльності. Реновація передбачає реставрацію, капітальний ремонт і реконструкцію житлового і нежитлового фонду. Кожен з методів має свої особливості, все залежить від загального стану приміщення і його подальшого призначення.

Найбільш популярний різновид реновації для житлових будинків – утеплення фасадів, заміна вікон і дверей, реконструкція теплових мереж.

Територіальна реновація також має свої особливості. Ділянку землі звільняють від нових будівельних проектів або іншого використання. Всі споруди на площі зносять, незалежно від їх стану, утилізують інженерні комунікації. По суті, реновація території – це заміщення всіх будівель, що відслужили свій термін і будівництво сучасних споруд. Яскравим прикладом можна назвати знесення “хрущовок” і будівництво нових багатоповерхових будинків в Києві. Це масштабний проект, який неможливо реалізувати за один або два роки.

Займаються реновацією тільки ліцензовані компанії з дипломованими фахівцями, яким вдалося виграти аукціон, тендер розбудови певної території.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]