9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Реставрація як метод відновлення житлових і комерційних будівель

By admin

14

Реставрація – метод відновлення пам’яток архітектури, старих будівель історично, соціально значущих для міста. Такий спосіб відновлення повертає конструктивну цілісність, зовнішню і внутрішню обробку будівлі, в тому числі фасад, облицювання та декоративні елементи.

Основне завдання реставрації – максимально точно відтворити початковий вигляд об’єкта, включаючи всі оригінальні матеріали і зодческая прийоми. Звичайно, якщо говорити про будівлі, яким більше 100 років, то про використання однакових матеріалів тоді і зараз не може бути й мови. Тому, генпідрядник Київ , який і буде займатися реставрацією, повинен більш ретельно підбирати матеріали, ремонтні склади і суміші, щоб об’єкт не тільки був правдоподібний, але і підвищив характеристики міцності.

Є ще важливий нюанс – оцінка суспільства. За реставрацією, особливо якщо це історично значимий для міста об’єкт, буде стежити багато людей. Добитися повного схвалення неможливо, навіть у світовій практиці нечасто з’являються приклади ідеальної реставрації. Як приклад, можна назвати першокласним відновленням Тріумфальну арку в Москві.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]