9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Розробка документації для будівництва нерухомості

By admin

13

Будівництво комерційної нерухомості , приватних будинків, багатоповерхівок, котеджів неможливо без розробки проектної документації. Крім капітального будівництва, проектні документи необхідні і під час капітального ремонту, реконструкції, реновації.

Що входить в проектну документацію:

  • графіка;                
  • текстова інформація.                

Перша частина складається з креслень, схем, діаграм та інших графічних даних, які відображають технічні рішення майбутнього будівництва.

Текстова інформація містить детальний опис всіх етапів монтажно-будівельних робіт, а також посилання на інші нормативно-правові документи, розрахунки, підсумки і так далі. 

До проектної документації відносять: пояснювальну записку, планування земельної ділянки і як він буде організований в майбутньому, рішення планування побудови, дані про інженерні мережі, електричне забезпечення, водопостачання, водовідведення, газопостачання, вентиляція, опалення і так далі.

Проектна документація – це повністю вся інформація про майбутній будівлі. Без оформлення документів неможлива подальша продаж комерційної нерухомості або будинку. Побудувати можливо і вийти, а ось зареєструвати нежитловий або житловий об’єкт немає.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]