9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Розвінчуємо міфи про зимове будівництво

By admin

4

У країні досі існують стереотипи щодо будівництва, одне з них – будувати восени взимку затратно та ризиковано. Насправді, для фахівців немає жодної різниці, зима чи  літо, запорука якісного та надійного будинку полягає не в порі року. 

Розвіємо найпоширеніші міфи про зимове будівництво. 

Міф 1. Взимку будувати дорожче. Насправді закони ринку влаштовані дещо інакше.  Виробники будматеріалів навесні вважають початком будівельного сезону і, звичайно,  піднімають ціни за свої послуги. А з похолоданням знижують ціни, генпідрядник Київ може отримати привабливу знижку на товар саме з початком морозів.

Міф 2. Зимові роботи будуть неякісними. Існують певні стандарти ведення будівництва  в холодну пору року, якщо правильно їх застосовувати та розпоряджатися, то будівля  простоїть сотню років. 

Міф 3. Зима сповільнить будівництво комерційної нерухомості, котеджів, будинків,  складів Взимку швидко темніше, робочий годинник скорочується, а в морози будівництво  ставлять на паузу. У -15 градусів, будівництво постановляють, так само як у дощові дні  навесні чи влітку. До речі, сучасне електричне освітлення практично нічим не  поступається денному сонцю. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]