9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Ринок готельної нерухомості

By admin

15

Карантинна криза негативно вплинула на готельний бізнес в країні. Повний локдаун та обмеження відчули на собі більше 90% власників готелів, хостелів. За останніми даними, обороти готельного ринку впали на 70-90%. Причина різкого спаду – значне скорочення туристів.

Готельна комерційна нерухомість завжди характеризувалася високим рівнем витрат, а останні роки тільки погіршили ситуацію. Як висновок, багато готелів із середнім доходом закрилися. Робити якісь прогнози зарано. Поки невідомо, чи будуть обмеження по туризму та в’їзду в країну до кінця року.

Відновлення галузі швидше за все настане з наступного року, завдяки переорієнтації вітчизняних туристів на внутрішній ринок. Повернути готельний бізнес до результатів 2019 року можна буде не менше ніж через 3-4 роки. Багато підприємців вже готові купити комерційне приміщення для відкриття готельного бізнесу в майбутньому. Розвиток нежитлового фонду не припинявся, навіть в “суворий” карантинний час, тому асортимент дуже навіть привабливий для будь-яких галузей комерційної діяльності.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]