9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Готові квартири та будинки

Готові квартири та будинки

Людині потрібне місце, де можна відпочити від зовнішнього світу, розслабитись і набратися сил. Компанія UBC допоможе вам побудувати таке місце особисто для себе чи організувати будівництво багатоквартирного комплексу. Перший багатоквартирний будинок ми завершили будувати ще в 2015 році, також ми маємо досвід у будівництві котеджних містечок, то ж ви сміливо можете довірити нам будівництво приватного будинку чи цілого комплексу.

Компанія UBC надає повний комплекс будівельних послуг, тож ви можете назначити нас генпідрядником і замовити будівництво будинків під ключ. Також ви можете замовити окремі послуги, які стосуються будівництва будинку від фундаменту до даху.

Перелік послуг, які ви можете замовити в UBC:

 • Розробка документації. Підготуємо і надамо всю необхідну документацію: дозвільну, проектну (Вихідні дані для проектування, інженерні вишукування, генплан та архітектурна частина, конструктивна частина та інженерні мережі, дизайн та планування простору, кошторисна документація).
 • Капітальне будівництво. В компанії працює 200 кваліфікованих робітників, та ще 100 у резерві. Ми маємо робочі руки і сучасну технічну базу, тому здатні виконати проект будь-якої важкості.
 • Монолітно-каркасне будівництво будинку. Спеціалізуємося на монолітному залізобетоні, але робимо будь-який тип фундаменту, каркасу і перекриття.
 • Оздоблення інтер’єру. Окремий відділ компанії відповідає за внутрішнє оздоблення, яке завдяки нашим спеціалістам буде ергономічним та вишуканим.

З яких етапів складається будівництво будинків під ключ?

 1. Спочатку треба придбати земельну ділянку і зібрати потрібну документацію.
 2. Далі підготувати проект і кошторисну документацію. На цьому етапі будівельні компанії доволі часто намагаються уникнути складання детального кошторису. Адже якщо він буде складений, то «зайві» витрати і непрофесіоналізм приховати буде важко. Спеціалісти компанії UBC складають кошторис, в якому детально прописується послідовність робіт і найменування потрібних матеріалів. В цьому випадку замінити дорогий матеріал на дешевий буде неможливо.
 3. Ведуться підготовчі роботи.
 4. Зводиться фундамент, стіни, а потім і покрівля.
 5. Встановлюються двері і вікна.
 6. Проводиться монтаж інженерних систем.
 7. Будинок утеплюється.
 8. Виготовляється фасад.
 9. Будинок оздоблюється.
 10. Здійснюється благоустрій.
 11. Будівництво будинку від фундаменту до даху закінчується вводом його в експлуатацію і отриманням правовстановлюючих документів.

Ціни на будівництво будинку залежать від багатьох факторів: рельєф і транспортна доступність ділянки, властивості ґрунту, важкість розробки проекту (індивідуальний чи типовий), розмір самого будинку, ціна використаних матеріалів, витрати на інженерні комунікації чи будуть впроваджуватись енергозберігаючі технології. Навіть приблизну вартість відразу назвати важно. Якщо вам важливо заздалегідь дізнатись хоч приблизні ціни на будівництво будинку, ви можете отримати консультацію від наших спеціалістів, зателефонувавши за номерами на сайті або залишивши онлайн-заявку.

Вибір генпідрядника для будівництва приватного будинку чи багатоквартирного комплексу – це важливий крок. Не довіряйте цю важку справу першій ліпшій будівничій компанії, яка назвала найменшу суму за послуги. На українському будівельному ринку багато шахраїв чи просто тих, хто погано виконує свою роботу. Ретельно обирайте тих, кому можна довірити свій проект.

Компанії UBC можна довірити будівництво будинку, бо:

 1. Ми на будівельному ринку з 2001 року і маємо великий досвід.
 2. У нас є всі необхідні ліцензії.
 3. Ми складаємо прозорий договір;
 4. Ретельно і зі знанням справи готуємо всі необхідні документи.
 5. Виконуємо повний цикл будівельних робіт, і вам не потрібно шукати інших субпідрядників.
 6. Ми з успіхом і не зриваючи строків завершили 127 проектів, тому і ваш будинок буде побудований без проблем і нарікань.
 7. Ви можете приїхати на інші наші об’єкти і оцінити якість робіт та бездоганну організацію праці на об’єкті;
 8. 8.Маємо рекомендації і позитивні відгуки інших клієнтів, які стосуються будівництва будинку від фундаменту до даху і інших видів будівництв, які ми здійснювали.
 9. У нас є служба контролю якості і технагляду;
 10. Ми даємо гарантії на будівельні послуги.

Дзвоніть по телефонам на сайті чи залишайте повідомлення онлайн, якщо у вас є питання чи ви маєте бажання обговорити деталі вашого проекту. Ми завжди відриті до діалогу.