9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Комерційна та ділова нерухомість

Комерційна та ділова нерухомість

Комерційне будівництво – це зведення будівель, призначених для ведення бізнесу. До них відносяться офіси, супермаркети, торгівельні центри, ресторани. Всі ці об’єкти можна розташувати в одній будівлі чи окремо. Незалежно від вашої задумки компанія UBC зможе втілити в життя будь-який план і допомогти проекту стати реальністю.

Які послуги ми можете вам запропонувати:

 • Безкоштовні консультації спеціалістів. Якщо ви не знаєте з чого почати комерційне, промислове і цивільне будівництво або маєте окремі питання, які б варто було прояснити, звертайтесь в компанію UBC Ви можете отримати консультацію від директора, головного інженера, головного архітектора чи дизайнера.
 • Розробка документації. Пропонуємо почати комерційне, промислове будівництво з розробки проектної документації. Для замовників ми розрахуємо вартість проекту, сплануємо етапи будівництва, підготуємо дозвільну документацію.
 • Капітальне будівництво. Ми не працюємо з посередниками, більшість будівників трудиться на нашу компанію вже декілька років, тому весь будівельний персонал досвідчений, навчений, злагоджено працює. Капітальне будівництво, яке ми організовуємо, йде з використанням сучасної техніки і обладнання. Ми розділяємо працю, щоб робота на кожній ділянці проекту проходила якнайефективніше.
 • Монолітно-каркасне будівництво. Спеціалізуємося на монолітному залізобетоні і здатні створити будь-який тип фундаменту, каркасів і перекриття. Нам підвладне будь-яке будівництво та архітектура.
 • – Внутрішнє оздоблення і інтер’єр. Окремий відділ UBC спеціалізується на внутрішніх ремонтах. Ми робимо їх якісно, швидко. Інтер’єри виглядають сучасно і виконані зі смаком, відповідаючи призначенню будівлі.

Ви можете найняти компанію UBC генпідрядником вашого комерційного будівництва, тоді ми візьмемо на себе всі задачі від проектування і збору документації до здачі об’єкта в експлуатацію. Нам можна довірити генпідряд, адже ми виконуємо повний цикл будівельних робіт. В нас працюють всі будівельні спеціалісти від монолітників і мулярів до електриків і меблярів. Також ми маємо достатню технічну базу, яка включає таке обладнання, як баштовий кран Liebherr-112 і установка з монтажу паль. У нас є власний арматурний і зварювальний цех.

Звертайтесь до нас, і ми організуємо комерційне, промислове і цивільне будівництво. Допоможемо побудувати, реконструювати чи провести капітальний ремонт будь-якої комерційної споруди, будь то ресторан, офіс, супермаркет чи бізнес-центр.

Якщо ви маєте намір побудувати бізнес-центр, то його потрібно розглядати з 3-х позицій: місце розташування, технічний рівень будівлі і рівень управляючої компанії ( чи вона відома, є охорона, відео спостереження, прибирання).

Згідно місця розташування бізнес-центри поділяються на категорії:

 • А. Розташовані в історичній частині міста, де є елітне будівництво і архітектура, престижному районі, який має розвинену інфраструктуру. До такого бізнес-центра має бути зроблений зручний під’їзд, а з його вікон має відкриватись гарний пейзаж. Якщо ви маєте намір побудувати бізнес-центр категорії А в Києві, то вам треба звернути увагу на такі райони, як Шевченківський та Печерський.
 • В. Розташовані в прилеглих до історичного центру районах або в історичному центрі, але в тих місцях, які не потрапили в категорію А. Будівництво та експлуатація будівель і споруд має бути зручною, тому поблизу повинні бути основні транспортні магістралі. Бізнес-центри цього класу в Києві можна побудувати в Голосіївському районі, на Подолі.
 • С. Віддалені від центру, але знаходяться в транспортній доступності.

Згідно технічного рівня бізнес-центри поділяються на категорії:

 • А. Будівля стоїть окремо. Вона капітально відремонтована або нещодавно завершено її будівництво. Експлуатація будівель і споруд не можлива без сучасного оздоблення, ефективного планування, обладнання всіма необхідними системами (опалювання, кондиціонування, телекомунікації, пожежної безпеки). Ця категорія бізнес-центрів обов’язково оснащується кафе/їдальнею, конференц-залом, рестораном, паркінгом.
 • В. Розташована в спеціальній будівлі. Ця будівля має стояти окремо, бути оздобленою кафе/їдальнею, конференц-залом, паркінгом. Щоб відкрити в ній бізнес-центр, потрібно зробити вибірковий ремонт і перевірити стан всіх внутрішніх систем, які мають справно працювати.
 • С. Такі бізнес-центри зазвичай розташовуються у адміністративних будівлях, виглядають і оздоблюються просто, але важливо щоб у офісах була діюча система вентиляції.

Якщо у вас залишились питання щодо комерційного будівництва, про промислове та цивільне будівництво, то будь ласка, залиште онлайн-повідомлення на сайті або зателефонуйте нам. Ми обов’язково дамо вичерпуючи відповіді на ваші запитання так швидко, як це можливо.