9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Приватні котеджі

Приватні котеджі

Особистий котедж – це власна фортеця, сховок від шумного повсякденного життя в місті. Квартира в будинку із сотнями сусідів через стінку ніколи не буде такою ж затишною і комфортною, як власний дім.

Компанія UBC зробить вашу мрію про приватний котедж реальністю. Ми вже більше 10 років організовуємо будівництво будинків та котеджів в Києві і областях. Ви можете прийти до нас лише з однією мрією про власний котедж, і наша команда зробить все інше: від збору документації, розробки проекту до внутрішнього оздоблення і здачі будинку в експлуатацію.

Чому Вам потрібно довірити будівництво котеджів компанії UBC?

 1. Ми виконуємо повний комплекс будівельних послуг, тому ви можете замовити будівництво котеджів під ключ.
 2. Використовуємо матеріали європейської якості. Міцність будинку і його надійність залежить не лише від вмінь будівельників, але й якості використаних матеріалі. Якщо ви хочете, щоб в цьому будинку могли жити ще й ваші онуки, то обирайте перевірені європейські матеріали. Ми замовляємо їх напряму з європейських заводів. Працюємо без посередників. Всі матеріали мають сертифікати якості.
 3. Екологічні матеріали. Якщо ви турбуєтесь про власне здоров’я, то звісно захочете, щоб будівництво котеджів під ключ здійснювалось з матеріалів, які не мають шкідливих для людського організму домішок, тобто екологічно чистих. Ми постійно оновлюємо перелік таких матеріалів, тому маємо широкий асортимент, в якому є з чого вибрати.
 4. Якісна деревина. Будинки, при будівництві яких використовується натуральна деревина, виходять міцнішими і з кращими технічними характеристиками. Крім цього якісна деревина створює особливу атмосферу у будинку. В ньому приємно і затишно знаходитись.
 5. Дизайн. В компанії UBC є окремий відділ дизайну, в якому працює багато талановитих працівників. Вони допоможуть вам розробити зовнішній і внутрішній дизайн котеджу. Приходьте з власними ідеями, і наші співробітники допоможуть створити досконалий дизайн будинку, щоб втілити в реальність мрію про ваш ідеальний будинок. Якщо ви не знаєте, що саме бажаєте бачити в котеджі, ми пропонуємо вам ознайомитися з проектами наших дизайнерів, які вже втілені в життя. Можливо серед них ви знайдете саме той, який вам сподобається.
 6. Енергозберігаючі технології. В нашій країни ціни на комунальні послуги зростають зі швидкістю світла, тому досить розумно подбати про енергозбереження і таким чином зекономитиБудівництво будинків та котеджів в Києві з використанням наших технологій дозволить власникам зекономити до 70% на енерговитратах. Ми можемо виконати для вас такі енергозберігаючі заходи:
 • Проведемо енергоаудит і виявимо, на чому можна зекономити і які заходи в цьому допоможуть.
 • Розробимо проект з енергозбереження.
 • Утеплимо котедж.
 • Проведемо монтаж опалювальних систем на пілетах.
 • Встановимо сонячні батареї.
 • Підключимо до зеленого тарифу.
 • Проведемо монтаж LED-світильників.
 • Встановимо геотермальні та повітряні теплові насоси.

Для нас будівництво котеджів – це постійне вдосконалення. Тому спеціалісти UBC регулярно вдосконалюють свої знання, в тому числі і у галузі енергозбереження. Для цього вони проходять підготовку у Німеччині. Адже саме ця країна є лідером у впровадженні енергозберігаючих технологій. Якщо ви вирішили, що ваш будинок має бути оснащений технологією енергозбереження, звертайтесь в UBC. Ми обізнані в цих технологіях краще за інших будівельників.

У вас є якість питання щодо будівництва котеджу? Ви можете отримати безкоштовну консультацію у наших спеціалістів: головного інженера, архітектора, дизайнера. Дзвоніть за телефонами на сайті або залиште онлайн-повідомлення, і ми відповімо на будь-які ваші питання.