9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Реставрація та реконструкція

Реставрація та реконструкція

Компанія UBC надає якісні послуги реставрації та реконструкції будівель. Ми маємо великий досвід будівельних робіт цього напрямку. В 2013 році компанія виграла конкурс на реконструкцію Гостинного Двору на Площі Контрактовій і з успіхом завершила проект. Також наші вміння були оцінені на конкурсі в Берліні, де ми виграли премію за кращу реконструкцію історичної пам’ятки, яку нам вручили за реконструкцію фасаду Британського офтальмологічного центру. Зараз в нас достатньо знань і досвіду, щоб виконати проект будь-якої складності, будь то реконструкція житлового будинку чи реконструкція нежитлового приміщення.

Реконструкція будівлі і її реставрація: в чому різниця?

Реконструкція будівель та споруд передбачає перебудову введених в експлуатацію об’єктів, їх удосконалення, покращення умов експлуатації та проживання, покращення техніко-економічного рівня, зміну таких показників, як розмір, функціональне призначення і тому подібне. Під час реконструкції зберігаються елементи несучих і огороджувальних конструкцій. Поки йде реконструкція будівель і споруд, вони не експлуатуються. За умови автономності частин об’єкта, можна припинити експлуатацію цих частин, а не об’єкта в цілому.

Реставрація – це роботи по зміцненню фізичного стану і поліпшенню зовнішнього вигляду об’єкта, які є науково обґрунтованими і розкривають характерні ознаки споруди, відновлюють пошкоджені і втрачені елементи предметів, які мають музейне значення. Також при реставрації важливо забезпечити автентичність елементів. Тож реставрація, як ви бачити, це кропітка праця, яка потребує знань і вмінь.

Припустимо, що вам потрібна реконструкція приватного житлового будинку чи нежитлового приміщення. Які документи вам потрібно отримати від будівельної компанії, щоб бути впевненим, що реконструкція будівлі пройде так, як треба:

  1. Договір підряду. Тричі подумайте, перед тим як наймати генпідрядника. Він повинен мати всі необхідні ліцензії, позитивні відгуки від клієнтів, досвід роботи як мінімум від 3 років, в його штаті має бути достатньо кваліфікованих працівників, а техніка має відповідати сучасним умовам.
  2. План об’єкту до і після реконструкції.
  3. Календарний план проведення реставраційних робіт з реалістичними строками. За зрив строків повинні передбачатись штрафні санкції. Тож, якщо реконструкція приватного житлового будинку чи нежитлового приміщення, буде йти не за планом, ви отримаєте компенсацію.
  4. Перелік ресурсів. В ресурсній відомості повинні вказуватись не тільки найменування матеріалів але і їхні марки, види чи сорти. Якщо ця інформація не вказана, то у будівельної компанії є право замінити будівельні матеріали на дешевші, але такого ж найменування, як вказано в ресурсній відомості.
  5. Проект дизайну, що включений в план реконструкції житлового будинку чи нежитлового приміщення.
  6. Схеми розташування інженерних комунікацій (систем опалення, газопостачання, вентиляції, водопостачання, електроосвітлення, каналізації, електрообладнання, захисту від блискавок, пожежної та охоронної сигналізації, зв’язку, телебачення, диспетчеризації).
  7. Реконструкція будівель та споруд неможлива без складання детального кошторису. Він може бути приблизним, в який можна вносити зміни під час будівництва, і твердим.

Детально ознайомтесь зі всією документацію, в разі потреби внесіть правки. Після затвердження проектної документації будівельна компанія приступає до реставрації об’єкта згідно з планом.

Компанія UBC – будівельник, перевірений часом. Ми складаємо для своїх клієнтів прозорі договори, маємо всі ліцензії,і сумлінно і чесно виконуємо свої зобов’язання. Якщо ви хочете обговорити реставрацію чи реконструкцію об’єкта, чи у вас є інші питання, які стосуються наших послуг, будь ласка, зателефонуйте по номерам на сайті або залиште повідомлення, щоб ми могли з вами зв’язатись.