9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Скатні та плоскі покрівлі

Скатні та плоскі покрівлі

В групу компаній UBC входить бренд «Центр надійної покрівлі» тож ми знаємося на будівництві дахів краще ніж будь-хто інший. Ми не тільки будуємо, але й реконструюємо і реставруємо дахи. Ми реконструювали багато історичних будівель у м. Києві та навіть займались реконструкцією на території Києво-Печерської лаври.

Своїм клієнтам ми пропонуємо зробити мідні дахи і гідродахи. Мідний дах – це елітна покрівля. Вона виділяється серед сучасних дахів, виглядає шляхетно і має свій класичний стиль. Переваги мідного даху:

 1. Тривалий строк служби. Він буде надійно захищати будинок 100 чи навіть 200 років.
 2. Може бути різної форми. Мідь м’яка і з неї можна вирізати будь-яку потрібну форму, тому мідне покриття може бути оригінальним і неповторним. Підходить для дахів, які мають складну форму.
 3. Не піддається корозії. Дах вологостійкий, корозія йому не страшна.
 4. Легкий.
 5. Легко відремонтувати. Щоб відремонтувати мідний дах, не потрібно його демонтувати.

При окислювальній реакції з киснем мідна покрівля не псується, а змінює відтінок. В покритті дахів застосовують такі види міді:

 • Класична. Має яскравий блиск і гарний червонувато-золотистий відтінок.
 • Оксидована. Мідь з оксидною плівкою коричневого кольору. У природних умовах такий колір утвориться приблизно через 10 років використання класичної міді.
 • Патинована. Має зеленуватий відтінок. У природних умовах такий колір з’явиться через 20 років використання даху з класичної міді.

Мідь можна використовувати для створення різноманітних покрівель:

А) Черепичні покрівлі. Покриття складається з окремих частинок, покладених внахлест з утворенням вигадливого малюнка:

– Шашка. Дах створюється з черепків квадратної форми, розташованих по діагоналі. На черепках є замки, які забезпечують гідроізоляцію.

– Луска. Черепки мають довгасту форму з одним заокругленим кінцем. Укладаються черепки так, щоб в кінці отримати ефект «риб’ячої луски».

Б) Фальцеві покрівлі. Виготовляється з покрівельних картин, які з’єднуються замком-фальцем. Види:

– З одинарним замком.

– З подвійним замком.

Мідний дах надійно захищає від проникнення вологи, але і він може потребувати додаткової гідроізоляції, наприклад, від конденсату чи у місцях прилягання до стін, виведення труб. А якщо ви обрали інший, більш дешевший, матеріал покриття даху, то вам обов’язково потрібна гідроізоляція.

Обирати гідроізоляцію потрібно, орієнтуючись на тип вашого даху: плоский чи скатний.

Види гідроізоляції для плоских дахів:

 1. Наплавлювальна. Укладається внахлест, а потім за допомогою пальників розплавляється. Сучасні рулонні покриття виготовляються на основі міцних синтетичних нетканих матеріалів, в якості захисного шару використовуються тільки модифіковані бітуми або штучний каучук. Верхній шар від механічних пошкоджень захищається кам’яною крихтою різних фракцій.
 2. Розпорошувальна. За допомогою спеціального обладнання розпорошується на даху. Після застигання утворює суцільну водонепроникну мембрану, стійку до механічних впливів. Не боїться жорстких ультрафіолетових випромінювань, зберігає еластичність при мінусових температурах.
 3. Обмазувальна. Застосовується не тільки на плоских, але і на скатних покрівлях. Може бути бітумно-полімерною або бітумною, використовується в холодному або підігрітому вигляді. Стійка до негативних впливів навколишнього середовища, створює стійке покриття. За рахунок еластичності компенсує лінійне розширення плоских дахів, може застосовуватися для гідроізоляції різних стиків.

Види гідроізоляції для скатних дахів:

 1. Рулонна. Використовується вкрай рідко і в основному для облаштування дахів на господарських прибудовах або виробничих будівлях. Єдине достоїнство – низька вартість.
 2. Мембранна. Найсучасніша, якісна, надійна і довговічна. Мембранний матеріал може бути звичайним або складним, пропускати пар, але затримувати воду. Може мати кілька шарів, що виключає появу конденсату.
 3. Перфорована. Крім відмінних показників гідроізоляції, гасить шуми, що важливо при використанні в якості покрівельного матеріалу металочерепиці або профільованих листів. Затримує воду, але пропускає пар.
 4. Плівкова. Поліетиленові плівки дешеві і надійні матеріали для гідроізоляції, але вони не пропускають повітря і негативно реагують на УФ-промені.

У вас залишились питання? Телефонуйте за номерами на сайті або залиште онлайн-повідомлення, і наші спеціалісти допоможуть обрати ідеальне покриття і гідроізоляцію для вашого даху.