9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Внутрішні роботи та інтер’єри

Внутрішні роботи та інтер’єри

Будівельна компанія, яка гарно робить як фундамент зі стінами, так і внутрішні роботи, – це виняток. UBC як раз і є таким винятком на українському будівничому ринку. А все завдяки створенню окремого відділу, який відповідає за ремонтні роботи у приміщенні і інтер’єри.

Дизайн інтер’єру – це не тільки естетично гарний вигляд приміщення. Його головна мета – забезпечити зручність перебування в приміщенні людей. Дизайн має забезпечити ергономічну взаємодію людей з середовищем перебування. Інтер’єр дизайн поєднує художній і промисловий дизайни. Тому завдання дизайнера, який його створює, – оптимізація праці в приміщенні, покращення навігації в будівлі і окремих приміщеннях, створення оформлення для спеціальних приміщень (аквапарків, студій кіномонтажу, звукозапису, фотостудій). В обов’язки дизайнера входить не тільки планування приміщення, але й окремих його систем (вентиляції, освітлення, акустичної системи).

З чого починається інтер’єр дизайн?

Як і будь-який етап будівництва дизайн починається з розробки проекту. А сам проект починається з технічного завдання, яке затверджується замовником. В технічному завданні замовник описує свої вимоги і побажання. Далі спеціалісти відділу розробляють комплект документів, в яких описані функціональні і дизайнерські рішення. Документи містять креслення приміщення,  опис деталей майбутнього інтер’єру, перелік оздоблювальних матеріалів, які будуть використовуватись, опис розташування комунікацій.

Щоб підготувати ці документи дизайнери виїжджають на об’єкт і проводять обміри приміщення. На основі зібраної інформації і згідно технічному завданню готується зразок планувальних рішень і ескіз. Примірне планування включає розробку декількох варіантів дизайну з різноманітним розподілом основних функціональних зон і варіантів меблювання. Дизайн дому і окремих приміщень передбачає етап 3D-моделювання. Але до 3D-моделювання дизайнери приступають в тому разі, якщо дизайн узгоджений з замовником. Розробити декілька зразків 3D-моделювання не видається можливим, адже цей процес займає багато часу.

Як тільки функціональні зони затверджено, починається етап проектування розміщення електричних проводів, планується, де розмістити електроприлади. В разі потреби в креслення вносяться зміни. На виході отримуємо декілька планів, які входять в проект дизайну: план стель, пологового покриття, розміщення електроприладів, сантехнічного обладнання. Також замовник отримує відомість про матеріали, які будуть використовуватись, предмети меблів, різноманітний декор.

Після утвердження проекту починаються ремонтні роботи. На ваш об’єкт виїде кваліфікована бригада, яка перетворить план в реальність. Перевага компанії UBC в тому, що дизайнери і будівельники тісно взаємодіють. Завдяки цьому дизайн вийде саме таким, як задумано. Доволі часто ремонтні бригади не можуть до кінця зрозуміти задум дизайнера або не мають достатньо навиків для його втілення, і в реальності внутрішнє оздоблення виходить не таким, як треба. Але це не наш випадок. Ми створимо бездоганний інтер’єр дому, комерційної будівлі, адміністративної споруди.

Які розцінки на ремонтні роботи?

Як і розцінки на будівельні роботи, вони різняться від проекту до проекту, тому не можливо назвати навіть вартість дизайну до того моменту, як буде розроблений проект. Якщо вам важливо дізнатись хоч приблизні розцінки на будівельні роботи і ціни на ремонтні роботи, ви можете подзвонити нашим співробітникам по телефонам на сайті або залишити онлайн-повідомлення з вашим питанням. Також ви можете проконсультуватись з головним дизайнером щодо таких питань, як види дизайну,з чого розпочати процес дизайну, планування простору, з яких матеріалів краще робити ремонт, які терміни виконанні дизайну, розцінки на ремонтні роботи, з чого складаються ціни на ремонтні роботи. Звертайтесь, і ми обов’язково відповімо на всі питання, а також допоможемо втілити в реальність будь-які побажання щодо будівельних, ремонтних робіт і дизайну.