9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Маючи бажання побудувати будинок, офісний чи торгівельний центр, провести реконструкцію існуючої будівлі чи організувати її перепланування, треба враховувати, що в процесі робіт доведеться стикнутись з великою кількістю перешкод. Процес будівництва ускладнюється величезною кількістю документів, які необхідно зібрати. Крім цього він технологічно важкий и потребує багато часу. Тож замість того, щоб самостійно збирати документи, проходити експертизи, контролювати виконання робіт, стежити за платежами і хвилюватись про здачу об’єкта, краще доручити цю кропітку працю генпідряднику та отримати будівництво під ключ.

Наші послуги

Компанія UBC надає якісні послуги генпідряду. В нас достатньо досвіду, знань и робочих рук.

З яких етапів і завдань складається робота генпідрядника?

 1. Він формує плановий документ з будівництва об’єкту. Формується проектна документація на будівництво об’єктів.
 2. Робота починається згідно з плановим документом и договором.
 3. Генеральний підрядник забезпечує виконання всіх норм та правил з охорони праці.
 4. Здійснює контроль над дотриманням норм и вимог будівельних норм та чинного законодавства.
 5. Генпідрядником до роботи залучаються субпідрядники. Він бере на себе зобов’язання по контролю за їх роботою та виконанням всіх обов’язків.
 6. Генеральний підрядник постачає на будівництво всі необхідні матеріали і техніку.
 7. Він зобов’язаний здати об’єкт в ті строки, які прописані в договорі.

Інколи замовник вагається, думаючи, чи не краще оголосити тендер на будівництво і доручити роботу різним субпідрядникам. Можливо так вийде дешевше? Бажання заощадити природно, але треба поміркувати і про недоліки, а їх багато. Окремі субпідрядники не несуть відповідальності за об’єкт в цілому. Генпідрядник відповідає за організацію роботи на всьому об’єкті. Він має достатній досвід не тільки в виборі кваліфікованих субпідрядників, але й оформленні готового до здачі будинку. Це звільняє замовника від бюрократичних перепон.

Ми надаємо не тільки комплексні послуги генпідряду, ми можемо виконати замовлення на окремий вид робіт. Ми не раз вигравали тендер на будівництво, бо пропонуємо якісні послуги за помірні ціни.

Ми працюємо разом

Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img
Img

Які послуги ви можете замовити в компанії UBC:

 • Розробка дозвільної документації, консалтинг. Для замовників ми розрахуємо вартість проекту, сплануємо етапи будівництва, підготуємо всю потрібну документацію. Проектна документація на будівництво об’єктів буде підготовлена швидко і зі знанням справи.
 • Капітальне будівництво. В нас є потрібна кваліфікована робоча сила і вражаюча технічна база. Вся компанія працює максимально злагоджено, як єдиний організм.
 • Монолітно-каркасне будівництво. Ми здатні улаштувати будь-який тип фундаменту, зробити будь-який каркас будівлі і перекриття. Спеціалізуємося на монолітному залізобетоні і здатні виконати завдання будь-якої важкості.
 • Оздоблення інтер’єру. В компанії працює окремий відділ, який спеціалізується на оздобленні інтер’єру і внутрішніх ремонтах. Тому ми не кривлячи душею, можемо сказати, що здатні ідеально виконати і будівельні, і внутрішні роботи.

Безкоштовні консультації спеціалістів. Надішліть приватне повідомлення на сайті або зателефонуйте нам, щоб отримати консультацію від директора компанії, головного інженера, головного архітектора чи дизайнера.

Чому вам варто довірити будівництво компанії UBC?

 1. Виконуємо повний цикл будівельних робіт, ви отримуєте будівництво під ключ.
 2. Наша компанія існує з 2001 року, тож ми достатньо кваліфіковані і маємо величезний досвід. Наші проекти та будівництво – це ті роботи, якими можна пишатися.
 3. У нас є всі необхідні ліцензії.
 4. Ми складаємо прозорий договір.
 5. Готуємо всі необхідні документи: докладну кошторису на будівельні роботи, докладну кошторису на будівельні матеріали, графік робіт, акти здачі-приймання робіт, графік етапів фінансування будівництва; дефектні відомості, технічне завдання та ін.
 6. В нашому штаті більше 200 кваліфікованих фахівців, які мають вражаючі навички у виконанні будівельних і оздоблювальних робіт. Вони виконали проекти та будівництво більш ніж на сотні об’єктів.
 7. Ви можете приїхати на інші наші об’єкти і оцінити якість робіт та бездоганну організацію праці на об’єкті.
 8. Ми маємо достатньо рекомендацій від інших клієнтів. Від наших замовників ви можете почути лише позитивні відгуки.
 9. У нас є служба технагляду та служба, яка контролює якість.
 10. Ми даємо гарантії на нашу роботу.

Ми готові відповісти на будь-які ваші питання, надати консультацію, показати ліцензії та документи, проїхати з вами на наші об’єкти і показати роботу компанії зсередини. Залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте нам, щоб проконсультуватись чи назначити зустріч.

Телефони:

+38 (044) 361-34-07; +38 (050) 320-15-15

Адреса:

вул. Антоновича 72, 03150