9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Що таке експертна оцінка приміщень?

By admin

18

Продаж нежитлових приміщень Київ вимагає обов’язкової оцінки вартості шляхом порівняння з іншими аналогічними об’єктами і особливостями квадратних метрів. Оцінка необхідна не тільки для продажу, а й щоб купити комерційне приміщення, поставити під заставу, здати в оренду, залучити інвесторів, скласти судовий позов тощо.

Існує два методи оцінки приміщень:

  • порівняльний;
  • прибутковий.

Перший можливий після зіставлення комерційних об’єктів-аналогів. Вони повинні бути схожі за площею, розташуванням, кількістю квадратних метрів, типом обробки та іншими особливостями.

Прибутковий підхід оцінює приміщення з урахуванням майбутніх фінансових втрат. Наприклад, якщо будівля потребує ремонту або реставрації, це обов’язково позначиться в остаточній вартості.

Щоб максимально точно дати оцінку приміщенню, важливо використовувати відразу два методи. Звичайно, це робота спеціально навчених людей, які знаються на ринку комерційної нерухомості і здатні відразу порівняти і проаналізувати конкретний об’єкт, з урахуванням всіх ризиків, включаючи економічну ситуацію як в Києві, так країні в цілому.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]