9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Штукатурні роботи

By admin

4

Штукатурні роботи відносять до чорнового оздоблення та облицювання, щоб вирівняти  стіни для подальшого чистового оздоблення. Крім того, штукатурка додатково звукоізоляцією,  теплоізоляцією, захищає житлове або нежитлове приміщення від агресивних речовин  Декоративна штукатурка часто виконує роль фінішного оздоблення фасадів, внутрішніх  приміщень.

Залежно від технології виконання, прийнято відрізняти мокру та суху штукатурку.  Сухий ще називають гіпсокартон, який використовують для оздоблення, вирівнювання  стін, стель, створення перегородок. Завдяки сухій штукатурці швидкість обробки  збільшується в 2-3 рази. На виході маємо ідеально гладку поверхню без додаткових  ремонтних маніпуляцій. Гіпсокартон використовують лише усередині приміщення. 

Мокра або монолітна штукатурка у вигляді розчину, після застигання якого отримуємо  покриття високої міцності. Монолітне оздоблення – основа для подальших фасадних робіт. Реставрація старих будівель також передбачає використання мокрої штукатурки. До  складу звичайної штукатурки найчастіше входить цемент і пісок, далі стіни чи шпаклюють  клеять шпалери, фарбують.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]