9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Способи продажу квартир

By admin

14

Продаж комерційної нерухомості , квартир може бути як своїми силами, тобто самостійно, або за допомогою ріелтора. Дуже часто, терміни горять, багато хто хоче купити нежитлове приміщення, квартиру в новобудові, але для цього необхідно швидко продати старий будинок. Ризики існують і коли в моменті продажу, вартість вже обраного житлового об’єкта зростає.

В принципі, щоб продати квартиру знадобитися від одного місяця до півроку. Все залежить від площі, однокімнатні продаються швидше. Якщо говорити про нежитлові приміщення, то місцезнаходження та зручність транспортної розв’язки грають основну роль. Планування нерухомість також важлива, наприклад однушку 60 квадратів продати складніше, погодьтеся за такі гроші простіше купити двокімнатні апартаменти.

Самостійно займатися продажами складно, простіше найняти агентство нерухомості або приватного ріелтора. Помилково думати, що чим більше людей продають квартиру, тим швидше відбудеться угода. В даному випадку важливо знайти професіонала з досвідом, у якого злагоджена робота, є своя клієнтська база. До того ж, не доведеться витрачати багато часу, відповідати на дзвінки тих же ріелторів, які знаходять ваші оголошення в Інтернеті.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]