9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Сучасні архітектурні тренди

By admin

6

Реновація – один з найпопулярніших трендів в сучасній архітектурі. Поява тренда цілком закономірно, після постійних перебудов, радикальних змін архітектури міста. Сьогодні усіляких приносять данину всьому старому: архітектурі, традиціям. В Україні, реновація тільки починає набирати обертів за популярністю, все ж для нас прийнята більш реставрація старих будівель . Тоді як в азіатських країнах, реновація давно вже стала повсякденною і практикується не одне десятиліття.

Реновація – повне відновлення будівель, приміщень і використання їх під сучасні потреби. Так з покинутих об’єктів виходять бібліотеки, кафе, кінотеатри, офісні центри тощо. Реновація передбачає і збільшення площі, земельної ділянки, перепланування будівель, знесення деяких конструкцій в тому числі і стін, будівництво нових елементів тощо.

Всі відновлювальні роботи подібного плану повинні робити професіонали. Без дипломів і спеціальної ліцензії компанії просто не дозволять робити реставрацію пам’яток архітектури або соціально-значущих об’єктів нерухомості.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]