9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Світовий досвід відновлення історичних будівель

By admin

8

Європейська містобудівна політика спрямована на відновлення історичних будівель. За кордоном, реконструкція досить делікатне процес, а за допомогою сучасних технологій здатні на багато що. Повністю відновити стару будівлю з автентичним цеглою, з усім змістом і збереженням історичної енергетики. 

У Європі з кожним роком з’являється все більше вдалих прикладів повного перевтілення старого приміщення. Реновація – повне відновлення будівель, приміщень і використання їх під сучасні потреби. Так з покинутих об’єктів виходять бібліотеки, кафе, кінотеатри, офісні центри тощо.

Всі відновлювальні роботи подібного плану повинні робити професіонали. Без дипломів і спеціальної ліцензії компанії просто не дозволять робити реставрацію пам’яток архітектури або соціально-значущих об’єктів нерухомості. Реконструкція старих кварталів в Києві як можна актуальна. Однак, перед тим як прийняти такі кардинальні зміни, органи місцевого самоврядування повинні провести інвентаризацію нежитлового фонду міста. Саме від результатів інвентаризації буде залежати чи є об’єкт старим і чи є сенс в реконструкції.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]