9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Тенденції офісної нерухомості 2021 року

By admin

17

Сучасні технології, нестабільна економічна ситуація та карантинні обмеження диктують свої правила розвитку ринку офісної нерухомості на найближчі роки. Виділимо основні тенденції:

  • Девелопери для мінімізації ризиків ще на перших етапах проектування і будівництва, починають домовлятися з потенційними орендарями, таким чином забезпечувати максимальну заповнюваність приміщення до відкриття.
  • Діяльність міжнародних компаній, представництв в Україні скорочується, а значить споживачів офісних приміщень стає все менше.
  • IT-сектор продовжує набирати обертів, сьогодні в країні представники цієї діяльності створюють вагомий внесок в розвиток офісної нерухомості.

У зв’язку з карантином, багато компаній перейшли на віддалений формат роботи, продаж комерційної нерухомості почав спадати, що стало справжнім випробуванням для забудовників. Як буде розвиватися ситуація далі прогнозувати складно, висновки можна робити тільки після повного завершення карантинних обмежень і появи позитивної динаміки в економіці.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]