9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Цегляні будинки: переваги

By admin

13

Комерційні приміщення, житлові будинки з цегли завжди користуються популярністю, навіть незважаючи на достаток інших будматеріалів на сучасному ринку  нерухомості. Цегла надійна, довговічна, будинки з неї не втратить свої якості навіть через  100 років. Важливо відзначити, що сучасне виготовлення цегли покращало технічно,  таким чином будівлі послужать довше. 

Будівництво комерційної нерухомості, котеджів, будинків з цегли – далеко не найлегший процес. Тому довірити будівництво можна лише 

професійним, кваліфікованим компаніям. До складу цеглини входить червона глина, її формують у невеликі розміри, сушать і обпалюють у розпеченій печі. Саме від температури залежить якість матеріалу. Під час випалювання на низьких температурах, у  цегли можуть утворитися пори, що надалі призведе до появи на стінах грибків та  бактерій. За підвищеної вологості, неправильно виготовлена цегла буде кришиться. 

Проте, перевірені, досвідчені компанії надають цеглу, що відповідає всім нормам та  стандартам. Такий матеріал має безліч переваг: 

  • надійність; 
  • довговічність; 
  • реалізація під будь-яку архітектурну форму; 
  • легко піддаються обробці.
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]