9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Типи фундаменту для будівництва приватних будинків

By admin

10

Виділяють кілька типів фундаментів під будівництво комерційної нерухомості , приватних будинків, складських приміщень:

  • монолітний;                
  • фундамент;                
  • стрічково-монолітний;                
  • стрічково-збірний;                
  • УШП – утеплена шведська плита.                
  1. Монолітний фундамент – суцільна конструкція у вигляді плити з залізобетонного каркаса, заглибленого в землю. Вся навантаження рівномірно розподіляється по конструкції, тим самим мінімізує тиск на грунт. 
  2. Стрічково-монолітний фундамент розташований лише вздовж стін будівельного об’єкта. Спочатку викопують траншеї глибиною від 0,8, до 1,2 метра, куди встановлюють арматуру і заливають бетоном.
  3.  Збірно-стрічковий фундамент за принципом будівництва ідентичний стрічково-монолітному, тільки замість заливного бетону в траншеї встановлюють готові залізобетонні блоки.
  4. УШП – утеплена шведська плита з моноліту і проведеними системою водопроводу, каналізацією, установкою теплої підлоги. Фундамент такого типу часто служить підлогою першого поверху будівлі.

Нежитлове приміщення, багатоповерхівка, приватний будинок, промисловий склад, кожна нерухомість важить від кілька сотень тонн. Фундамент необхідний, щоб закріпити приміщення, а також не допустити зрушень, прогинів, перекосів земельної ділянки.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]