9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Типи нерухомості для капіталовкладень

By admin

3

Комерційна нерухомість, купити яку не стане великих труднощів, є найбільш вигідним придбанням в плані інвестицій. Будь-яка нерухомість, якщо правильно її використовувати, перетворюється в надійний і досить прибутковий джерело доходу за короткий проміжок часу. Звичайно, існують і ризики, особливо для тих, хто вкладає в проект всі свої заощадження. В першу чергу важливо визначиться з типом інвестиції:

  • бізнес-офіси;                
  • складські приміщення;                
  • торгові точки.                

Бізнес-центр великий будинок, де знаходиться багато приміщень невеликих розмірів. Інвестору вигідніше купити комерційне приміщення в бізнес будівлі дешевше, ніж купувати окремо стоїть об’єкт. Бізнес-центри мають розвинену інфраструктуру, зазвичай розташовані в центральних частинах району. Що дає можливість підвищити орендну плату або продати приміщення дорожче.

Складські приміщення мають величезний попит, особливо в період пандемії, коли підприємства змушені зберігати свій товар в надійних місцях. Склади не вимагають великих фінансових вкладень в ремонт, не важливо наскільки близько знаходиться метро, ​​все одно в більшості випадків на склад добираються на машині і найчастіше вантажний.

Приміщення для торгівлі однаково вигідні для інвестора як з великим, так і середнім доходом. Торгові об’єкти приносять стабільно великий дохід як від оренди, так і продажу. Така нерухомість завжди користується великим попитом у клієнтів.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]