9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Утеплення фасаду пінопластом: 5 переваг

By admin

3

Люті морози та “захмарні” ціни за комуналку, змушують власників нерухомості  утеплювати будинки, комерційні приміщення. Утеплення фасадів будівель –  найефективніший спосіб пережити зиму в шортах та футболці та не брати  кредит у банку за опалення. На ринку представлені десятки матеріалів для утеплення  фасадів, однією з найпопулярніших – пінопласт.

  1. Експерти стверджують, що після оздоблення будівель або будинків пінопластом, витрати за сплату комунальних послуг скорочуються на 40%.
  2. Пінопласт сприятливо впливає на мікроклімат у будинку, взимку тепло, а влітку прохолодно. Стіни додатково захищають від появи грибка та плісняви.
  3. Пінопласт – безпечний будівельний матеріал, що підтверджено сертифікат якості.
  4. Пінопласт має і звукоізоляційні властивості. Шум від машин та звуки сусідів стануть практично непомітними.
  5. Матеріал легко піддається будь-яким змінам, що дозволяє втілити безліч дизайнерських рішень.

Пінопласт додатково може виступати в ролі декоративних атрибутів, виготовлення  карнизів, ліпнин, обрамлень для вікон та дверей тощо. 

Купити приміщення Київ або заміський будинок з утепленим фасадом вигідно та дешевше, адже надалі не доведеться переплачувати за купівлю матеріалу та послуги  будівельних компаній, які займаються монтажем пінопласту, фасадним оздобленням та  іншими подібними послугами.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]