9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Важливі параметри офісних приміщень

By admin

14

Місцезнаходження, транспортна розв’язка, локація – найважливіші параметри, які відіграють основну роль, коли потрібно вибрати і купити комерційне приміщення під офіс. Саме з цих параметрів і починається пошук комерційної нерухомості. Звичайно, в більшості випадків, вибір локації для офісу покладено на керівництво в інтересах яких важливо, щоб робоче приміщення знаходилося недалеко від будинку. Однак, не варто забувати і про зручність співробітників, адже розташування безпосередньо залежить від плинності кадрів, результативності, ефективності роботи. Саме тому важливо враховувати:

  • Комфорт співробітників, велика частина яких буде добиратися в офіс на автобусі, метро, маршрутці. Ідеально, коли станція метро знаходиться в п’яти десяти хвилинах ходьби від офісного приміщення. Коли відстань вже більше п’яти кілометрів, то необхідно пересаджувати з метро на маршрутку що вже вкрай незручно. Зовсім погано, коли метро немає, наземний транспорт далеко, тоді офіс для багатьох стає незручним. Звичайно, важливий і тип офісу, якщо мова про ІТ-компанії, де працює 10-20 співробітників, то транспортна розв’язка дуже важлива. Коли це СТО, з двома співробітниками, що живуть в тому ж дворі, то в принципі локація не грає особливої ролі.                

Так чи інакше, нежитлове приміщення повинно бути не тільки фінансово привабливим, але і вигідним в плані місцезнаходження.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]