9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Від чого залежить вартість оздоблювальних робіт?

By admin

8

Будівництво комерційної нерухомості передбачає етап проведення оздоблювальних робіт. Важливо, щоб всі роботи виконували згідно з договором, інструкціями і за сучасними прийнятим технологіям. Саме тому, на сьогодні, оздоблювальні роботи – шпаклівка, поклейка шпалер, фарбування стін, стяжка підлоги, обробка стель тощо. Зараз ми говоримо саме про ту послуги, на яку замовники найчастіше звертають увагу, адже рівність фарбування стін більше видно, ніж внутрішня гідроізоляція стель.

Вартість оплати оздоблювальних робіт передбачає послуги конкретного фахівця, ціну будівельних матеріалів. У прайс краще окремо включити послуги за облаштування підлог, стін, стелі, оскільки обробка таких частин будинку істотно відрізняється і за вартістю, і за складністю роботи.

Ціна оздоблювальних робіт в уже підготовлених приміщеннях, а зазвичай це нова житлова, комерційна нерухомість від забудовника, обійдеться дешевше, ніж в старих будівлях, де елементарно необхідно очистити майданчик, оцінити стан стін, стель, підлоги і так далі.

Послуги з оздоблення приміщення – стяжка, обробка плиткою, кахлем, малярні роботи, вирівнювання стін, створення декору і інших конструкцій для майбутнього інтер’єру.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]