9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Відмінності будинків та котеджів

By admin

3

Комерційна нерухомість від забудовника як і будівництво будинків під ключ стає більш популярною. У зв’язку з цим, з’явився пристойний асортимент різноманітних будівель, житлового та нежитлового типу. Більшість замовників плутаються в поняттях і не можуть відрізнити будинок від котеджу, проте різниця між ними є. 

Котедж – різновид традиційного приватного будинку, як правило, зводять один або два поверхи і монтують мансарду. Особливістю таких будівель вважають – невелику прилеглу частинку, благоустрій території: озеленення та ландшафтні роботи. На першому поверсі  котеджу зазвичай розміщують не спальну частину: кухню, вітальню, гардероб, пральню,  ванну тощо. На другому поверсі знаходяться спальні та санвузол. 

Для будівництва будинків все частіше використовують газобетон, силікатну цеглу, для котеджів популярна цільна деревина або декоративна цегла. 

Будинки та котеджі, в чому різниця? 

  • різна площа споруди;
  • різне розташування земельної ділянки;
  • відмінності у зовнішньому та внутрішньому облаштуванні;
  • наявність індивідуальних та загальних систем комунікацій.

Купити нежитлове приміщення, будинок, котедж від забудовника, набагато простіше, не доведеться витрачати час на пошуки підрядників, закупівлю будматеріалів, та й контроль за будівництвом загалом. 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]