9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Відновлення історично-значущих об’єктів

By admin

17

Політика держави сьогодні орієнтована на відновлення історично-значимих об’єктів. Великі компанії виграють тендери, отримують дозвіл на реставрацію та реконструкцію храмів, музеїв, архітектурних пам’яток і так далі. З ростом соціальної та національної відповідальності змінюються пріоритети, реставрація старих будівель вже не є другорядною, а досить затребуваною роботою.

Реставрація пам’яток архітектури серйозна і значима роботи, звичайна, новоспечена організація подібними справами не займається. Таке право отримують тільки дипломовані фахівці, з досвідом і відповідною освітою, а також яким держава видала ліцензію. Діяльність інших підприємств без ліцензії і спеціального дозволу – незаконна.

Зазначимо, що документи на реставрацію або реконструкцію старих будівель видають підрядникам – організаціям, в штаті яких працюють фахівці з відповідною освітою і дозволом на проведення подібних робіт.

Співпраця з генпідрядниками дозволяє повністю зайнятися реставрацією історично значущих об’єктів від реєстрації будівель до повної здачі проекту. Досвідчені підрядники працюють за договором і гарантують його якісне і своєчасне виконання.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]