9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Вплив архітектурної концепції на продаж нерухомості

By admin

13

Архітектор – безумовно творчий фахівець, який оцінює майбутнє будівництво і з фінансового боку. Тільки комплексне ведення проекту, тобто творчість, талант, маркетинг, фінанси, аналітика здатні створити унікальний продукт на сучасному, конкурентоспроможному ринку нерухомості.

Успішний продаж комерційної нерухомості безпосередньо залежить від архітектурної концепції. Важливе розуміння сегмента, приміщення не тільки має відповідати певному рівню, але і задовольняти потреби орендарів, власників. Саме від розуміння сегмента, починається планування фінансових витрат на створення проекту і будівництво комерційної нерухомості.

Архітектор визначає якою буде конструкція, покрівля, фасад, оздоблення майбутньої будівлі, що безпосередньо впливає на вартість квадратного метра. Співвідношення продажної і загальної площі приміщень для ведення бізнесу сильно впливають на інвестиції.

Місцезнаходження, зовнішність об’єкта нерухомості, його енергоефективність та екологічність також позначаються на привабливості під час покупки. Не менш важливі і якісні будматеріали, а також робота генерального підрядника.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]