9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Вплив роздрібної торгівлі на розвиток нежитлового фонду в Києві

By admin

8

Ринок роздрібної торгівлі в Києві, та в цілому і в Україні, знаходиться на активній стадії розвитку. З кожним роком в столицю прибуває все більше міжнародних брендів, що безпосередньо впливає на будівництво комерційної нерухомості.

Серед вітчизняних рітейлерів можна виділити мережі супермаркетів Сільпо, Варус, АТБ, ЕВА. Компанії динамічно розширюються, збільшуючи комерційні квадратні метри. Зарубіжні гравці Reserved, House, Cropp, SinSay все частіше шукають комерційні приміщення для розвитку діяльності.

Незважаючи на карантинні обмеження, нестабільну економіку в країні, виторги роздрібних магазинів постійно збільшуються. Великою мірою це пов’язано зі збільшенням реальних доходів жителів столиці. Багато мережевих компаній зміцнили свої позиції на ринку роздрібної торгівлі та за останні роки в десятки разів збільшили кількість торгових точок по всій країні. При чому не тільки будують нові, але і реконструюють, реставрують старі будівлі для здачі як комерційний об’єкт, що приносить прибуток. У Києві великий дефіцит на бізнес-майданчика. У більшості торгових центрів вакантні місця для розгортання діяльності становлять від 0 до 1%.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]