9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Вибираємо матеріал для утеплення фасадів

By admin

4

Утеплення фасадів останнім часом змушена процедура, оскільки допомагає  заощадити близько 50% видатків за оплату комунальних послуг. Сьогодні на ринку  представлена велика кількість утеплювальних матеріалів, кожен має свої особливості та  переваги. 

Пінополістирол, пінопласт, мінеральна вата – найпоширеніші матеріали, яких  найчастіше монтують мокрим методом. Штукатурка із теплоізолюючими властивостями,  скорочує проведення тепла. Для дерев’яних будинків не варто використовувати пінопластякий люблять сильно гризти миші. Мінеральна вата коштує дорожче, однак і  вогнетривкий показник високий. 

Утеплювач потрібний не тільки для житлових будинків. Комерційна нерухомість, купити яку можна на нашому сайті, також утеплюється, причому як цілком, так і частково.  Для кожної частини будівлі важливо підібрати утеплювач. Фундамент та цокольний  поверх найкраще зігрівати міцним та водостійким пінополістиролом. Для ґрунтових або  міжповерхових підлог підійде мінеральна вата. Пінопласт найкраще підходить як  утеплювач зовнішніх стін. Матеріал прикріплюють штукатуркою або дюбелями. 

Купити нежитлове приміщення або заміський будинок з утепленим фасадом вигідно та дешевше, адже надалі не доведеться переплачувати за купівлю матеріалу та послуги  будівельних компаній, які займаються монтажем пінопласту, фасадним оздобленням та  іншими подібними послугами.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]