9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Вибираємо земельну ділянку під будівництво

By admin

12

Будівництво комерційної нерухомості, приватних будинків, складів неможливо без наявності земельної ділянки. Одним з найважливіших критеріїв при виборі ділянки, є його вартість. У більшості випадків, від усіх витрат, 20% виділяється на покупку землі. 

Далі можна слідувати певним критеріям:

  • Вибираємо район, де хотіли б жити або відкрити підприємство якщо говорити про комерційні приміщення . Чим далі від міста, тим ділянки будуть дешевше.                
  • Оцінюємо інфраструктуру місцевості: транспортна розв’язка, енергопостачання, водопостачання, наявність шкіл, лікарень, якщо будівництво під бізнес, то чи є в окрузі аналогічні підприємства.                  
  • Оцінка земельної ділянки геологами і геодезисти. Потрібно визначити, яке навантаження може витримати територія, наскільки глибоко знаходяться грунтові води, який тип фундаменту будувати і так далі.                
  • З приводу розміру площі, то тут все залежить від фінансових можливостей і дозволів місцевої влади. Зазвичай виділяють землю однакових розмірів. Якщо говорити про комерційну нерухомість, то необхідно мати дозвіл на проведення інженерно-будівельних робіт. 
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]