9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Види покрівлі будівель

By admin

12

Вартість, шумоізоляція, особливості монтажу – критерії, які визначають вибір покрівлі для житлових і комерційних приміщень. Металева черепиця – тонкі листи товщиною 0,5 міліметра, які імітують плитки черепиці. Покриття несе захисну і декоративну функції, черепиця може бути глянсовою і матовою. Металочерепиця легка, проста в монтажі, міцна, готова витримати будь-які удари, снігопади і сильні вітри.

Максимально схожий на металочерепицю – покрівельний профнастил. Оцинковані листи гофрованої форми. Листи можна вкласти навіть на стару покрівлю. Серед особливостей профнастилу – простота монтажу, великий вибір кольорів, легкість, економічність.

Бітумна м’яка черепиця з зовнішньої сторони покрита кам’яною крихтою, що забезпечує додаткову звукоізоляцію і декоративність покрівлі. Гнучка черепиця довговічна, естетична, безшумна і проста в монтажі. Керамічна черепиця – ідеальний варіант під будівництво комерційної нерухомості , житлових будинків з каменю або цегли. Такі дахи без ремонту і при правильному догляді можуть прожити більше 100 років. Звичайно, покрівля з кераміки коштує дорожче, ну і монтувати без фахівців буде важко.

Комерційна нерухомість від забудовника , реставрація старих будівель, будівництво котеджів – детальніше ці та інші послуги можна дізнатися на нашому сайті.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]