9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Заробіток на комерційній нерухомості

By admin

8

Офіси, склади, ТРЦ, спорткомплекси, магазини, салони краси – все це і багато іншого належить до комерційної нерухомості. Левова частка нежитлових приміщень приносить дохід. Є кілька варіантів перетворити комерційні об’єкти в джерело прибутку:

Зазвичай купують приміщення, щоб в подальшому відкрити магазин або склад для зберігання товарів. Якщо говорити про офіси, салони краси, контори, майстерні і так далі, то їх найчастіше орендують. У свою чергу, власник або орендодавець, який інвестував в комерційну нерухомість, отримує пристойний пасивний дохід від здачі приміщень в оренду. Інвестування – найбільш вигідний спосіб заробити на комерційній нерухомості, навіть не дивлячись на складність і ризики всіх етапів капіталовкладення.

Здати простіше, продати складніше. Експерти стверджують, що нежитлові об’єкти продаються в два рази довше, ніж квартири і приватні будинки. Тому, багато продавців не займаються продажами самостійно, а довіряють таку справу посередникам: ріелтори, агентства і так далі.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]