9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Затребуваність офісних приміщень в епоху “віддаленої роботи”

By admin

12

Карантинні обмеження “змусили” багато компаній перейти “працювати на дивані”. І якщо спочатку, багато хто вважав онлайн роботу – чудовим способом заощадити, то сьогодні дійшли висновку, що присутність співробітників на робочому місці обов’язкова для ефективного і продуктивного ведення бізнесу.

Карантин вніс свої зміни, продаж приміщень Київ під гнучкі офіси став затребуваним буквально останні роки. Відразу після закінчення локдауну, серед офісних організацій почалася оптимізація витрат, багато скоротили персонал, або левову частину перевели в “офлайн-режим”. Почали договори з орендодавцями, щоб зменшити орендну плату, площа, змінити локацію і так далі. Сьогодні можна побачити “велике переселення офісних компаній”. Переїжджають в загальному через можливість заощадити, підшукати більш комфортне місце для роботи і так далі.

Складно робити якісь прогнози, адже по суті карантинні обмеження досі діють, можливо навіть їх посилюватимуть. Не дивно, що багато компаній не поспішають повністю відмовлятися від дистанційної роботи. Однак, незабаром, після завершення карантину, співробітники повернуться в звичайний формат роботи, а попит на будівництво комерційної нерухомості під офісні приміщення зросте в рази.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]