9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Земельна ділянка та будівництво логістичної нерухомості

By admin

12

Будівництво комерційної нерухомості зобов’язує забудовника вирішувати безліч питань, ще навіть не почавши будувати. Важливо дати попередню оцінку і вибрати земельну ділянку під забудову. Саме від правильно підібраного місця, буде залежати попит складських приміщень. Місце під будівництво комерційних споруд, варто вибирати раціонально, враховуючи оборот вантажу.

Земельна ділянка має бути геологічно і конструктивно стабільною. Будівництво логістичної нерухомості проходить за містом, від 5 до 15 кілометрів і займає в середньому 5-6 гектарів землі. Якщо поблизу від майбутнього будинку знаходиться вокзал, порти, аеропорт, автомагістраль, то вартість землі збільшується в кілька разів. Враховуються навіть грунтова вода, чи не протікає вона під майбутньою будовою, і чи здатний грунт утримати вагу будь-яких інженерних конструкцій: великі склади, ангари і так далі.

Комерційна нерухомість, купити яку можна на сайті, з метою логістичної діяльності, може бути великих розмірів (ангари, склади тощо), відносно невеликі, які використовують зазвичай для зберігання речей.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]