9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Житлові та нежитлові приміщення під оренду

By admin

24

Комерційні приміщення – нерухомість, яку здають в оренду для ведення торгівлі або будь-якого іншого бізнесу. Власники нежитлових квадратних метрів отримують орендну плату – регулярний пасивний дохід. Вартість приміщень в оренду висока, тому в країні існує так звана комерційна іпотека. Власник виплачує кредит з доходів, отриманих від орендної плати.

Вартість нежитлових і житлових приміщень сильно відрізняються, перші значно дорожчі. Однак якщо говорити про інвестиції, то дохід від оренди комерційних будівель перевищує в рази орендну плату за квартиру або будинок.

Великим плюсом від здачі нежитлових приміщень є і інтерес самого орендаря. Найчастіше власники житла самостійно вирішують такі проблеми як ремонт, відновлення комунікацій в будинку і так далі. Орендар офісу або складу більше зацікавлений в тому, щоб приміщення виглядало відповідно до потреб бізнесу. Пошкодження майна, плями, тріщини на стінах менш важливі в комерційних будівлях, до того ж їх усунення в першу чергу в інтересах орендарів.

Практично весь нежитловий фонд Київ знаходиться у власності організацій, компаній, юридичних осіб. Мабуть, основна причина такого явища – велика вартість нежитлових приміщень. Далеко не кожна людина зможе і готова витрачатися на покупку будинку під торгівлю.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]