9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Житловий і нежитловий фонди: основні відмінності

By admin

19

Проблем з поняттями житлове та нежитлове приміщення виникнути не повинно. Якщо коротко, то перше – пристосоване для життя людей, друге – для ведення бізнесу. Багатьох цікавить питання, чи можна переоформити житловий будинок в комерційний і навпаки. Щоб розібратися, необхідно знати основні відмінності між двома фондами.

Ведення бізнесу в квартирі в принципі можливо якщо є реєстрація власника квадратних метрів і керівника підприємства. Однак в житловому приміщенні далеко не завжди дозволено вести торгівлю або надавати послуги.

Оплата комунальних рахунків для житлових і комерційних приміщень проходить за різними тарифами. У квартирах і будинках послуги ЖКГ дешевші. Однак якщо в квартирі розгорнули комерційну діяльність, то доведеться підписувати новий договір з обслуговуючими організаціями будинку.

Вартість житлової та нежитлової нерухомості істотно відрізняється, друга в рази дорожче.

В принципі як квартира може стати магазином, так і магазин квартирою. Однак необхідно дотримуватися певних умов. Приміщення в торговому центрі ніяк не може стати новим домом для молодої сім’ї. Але і квартира на третьому поверсі “хрущовки” завтра не відкриється як магазин пива на розлив. Якщо говорити про переоформлення комерційного в житлове приміщення, то це квадратні метри на перших етапах багатоповерхових будинків. У квартирах можна облаштувати ІТ-офіс, редакцію.

Купити нежитлове приміщення пропонуємо у нас. Просто! Вигідно! Швидко!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]