9:00-18:00

вул. Антоновича 72, 03150

Зміни старих будівель в Нідерландах: досвід, який варто перейняти

By admin

22

Влада Нідерландів розумно підійшла до реновації. Для країни, реконструкція старих будівель – це не тільки знесення старих і будівництво нових сучасних будинків. Старі відновлені споруди оживили вулиці, зберегли архітектурну спадщину і стали фінансово вигідним вкладенням. Але найголовніше, для жителів країни важлива екологія, а не зносити, а реконструювати будівлю – означає зберегти енергію і ресурси втрачені під час будівництва. Варто посперечатися і про економічну вигоду у відновленні старих будинків: нові робочі місця, іноземні інвестиції і так далі.

У Нідерландах можна побачити книжковий магазин або бібліотеку в церкві, креативний клас в портовому складі, творчий факультет в пам’ятці архітектури. Реновація промислової території з заводом зубної пасти в мікро містечко стала справжньою сенсацією.

Українській владі є чому повчиться і перейняти досвід у нідерландських колег. Архітектурні будівлі можуть слугувати не тільки для демонстрації культурно-історичної спадщини, але і як локації для комерційної діяльності.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]